Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Jsem ty, ty jsi já, já jsem já, ty jsi napodobenina

8. května 2012 v 17:32 |  Na co všechno (ne) myslím aneb jak to vidím já
Originalita. Něco co činý člověka jiným, zvláštním,neobvyklým. Říká se ,že každý je originál. Pravda ,ale někteří lidé jsou si podobní jako vejce vejci jak se říkává. Já spíš přirovnávám takto: Jeden Černobílí a druhý bíločerný. Oni dotyční se jeden po druhým opičí, nebo všichni po jednom. Oblíbená/ý holka/kluk si koupí zelený triko tak ty ho musíš mít okamžitě taky. Proto se často dělávaj takové reklamní akce kde například Hilery Duff( vzala jsem si jí jako příklad náhodně) nabídnou ,že jí dají výrobek zadarmo, ba dokonce ,že jí zato zaplatí, za to že si vezme výrobek od jejich firmy. Její fanoušek spatří ,že výrobek má na sobě a hned si ho koupí. Po ní se opičí kamarádka/kamarád. A tak to jde dál a dál a výrobek se tak po celém světě neskutečně rozprodá. Nikdy jsem nechápala proč někdo chce stejné oblečení jako má celá škola, ale funguje to.Osobně si kupuji věci, které se mi líbí.

Potom, je také opačný problém Někdo také nesnáší, když si má někdo stejný triko, kalhoty, nebo jinou část oblečení stejnou jako druhý. Člověk který zjistí ,že má stejné oblečení jako spolužák urazí se, naštve se. Ale je potřeba si uvědomit ,že pokud není oblečení šité na míru což pochybuji, stejný kus oblečení které máte právě na sobě má dalších nejmín sto lidí, jelikoš je děláno ve velkovýrobně.

Originálním nás dotiš nedělá oblečení, ale jeho názory myšlenky pocity. Stejné pocity jako vy dotiš nikdo na světě nemá. Názor je něco co je vaše, jenom vaše a nikomu byste neměli dovolit vám ho vzít. Nikdy byste neměli jen přikyvovat když jste přesvědčeni o opaku, názor je dotiš věc která nás dělá originální. Přivádí mě to k serálu Fringe. Nevím kdo z vás ho viděl, nebudu uvádět dlouhatanáncký příběh, půjdu hned k věci. V seriálu je tzv. druhá strana kde jsou lidé stejní jako mi. Mají podobnou podobu, skoro stejné strasti, ale právě názory a rozhodnutí je činí jinými než jejich dvojníky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nina Terrenova Nina Terrenova | Web | 8. května 2012 v 17:41 | Reagovat

Myšlenka je to dobrá a pravdivá, souhlasím s tebou, ale pozor na nějaké hrubky ;) Zvláště slova s š/ž na konci ;)

2 Maya Maya | Web | 8. května 2012 v 18:14 | Reagovat

[1]: Děkuji a děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama