Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Červen 2012

Hlava v oblacích

19. června 2012 v 18:07 Něco o mně aneb můj deník
Prázdniny řekněte, kdo se netěší? Já strašně. Je na mě vidět nesoustředěnost, ale i dobrá nálada, sice mám kašel a rýmu (Proklínám t sestro, přenašečko bacilů) ,ale ani to mi nedokáže překazit blížící se prázdniny, taky se u toho usmíváte? Omlouvám se jestli v článku budou překlepy, ale minulý výkend se mi nerozbila nejen televize ,ale i notebook takže já nyní píšu z rezervního, no a skrátka si nemůžu navyknout na uspořádanou klávesnici :/ Ale zase se mi stali dvě dobré věci, 1 je ,že jsem od své matky (která je i má třídní učitelka) zjistila ,že budu mít samí jedničky navíc právě teď poslouchám užasné cédečka které mi dneska přišla a jsou to:
Neznám vaše zkušenosti s cédečky ale pro mě jsou písničky úžasný, jak jsem říkala rozbil se mi notebook a tady na tom blbne youtube, můj přehrávač nebere přealované cd tak se mi ted hodí =)
A co vy? Jak jste na tom s vasvědčením a plánováním prázdnin? Jak si vůbec představujete idealní prázdniny? Pro mou sestru by to určitě byli prázdniny, které může strávit doma, pro mojí kamarádku jsou to naopak prázdniny , ve kterých bude doma minimálně. Mě vyhovuje když je to tak na půl, taky o prázninách chci trochu hejbnout s Wellingherem, chtěla bych ho dopsat než mi bude třináct, což mi připomíná, že jsem na notebooku který se mi rozbil měla uloženou poslední kapitolu... sakra:/ No jo doba je špatná a lidi (i stroje) jsou zlý.

Letem světem

18. června 2012 v 15:16 Na co všechno (ne) myslím aneb jak to vidím já
Itálie, Istambul, Peking nebo je libo Berlín? Do starověku, pravěku, do sametové revuluce, kamkoli kam chcete, stačí jen zadat na googlu, či otevřít rodiné album, zapnout televizi nebo otevřít atlas. Ano blíží se prázdniny a s nimi i hromadné zdražování letenek, jízdenek, nebo zájezdů pořádané cestovkou. Ale na co si zjištovat něco o té zemi? Hlavní je ,že sebou můžete plácnout na pláži u překrásného moře, které máte jen kousek od hotelu. Když dovolená je hlavně o odpočinku, potom se můžete přátelům chlubit svou návštěvou Turecka, Itálie, Chorvatska apod. ale od cestování to má daleko, stejně tak daleko jako pasivní cestování, jako například vyhledávání obrázků na googlu. Kdysi za komunistů bylo cestování takřka zakázené ,proto když někdo opravdu jel cestovat, vážil si toho a snažil se vidět ze země co nejvíc, ale doba se zdřejmě mění, skrátka je nejpohldlnější plácnout sebou a v hotelu si koupit plnou stravu. Ne nechci mluvit do duše, jen chci abyste si řekli, co na své dovolené děláte.

Vloni jsme byli v Chorvatsku (můžu jen doporučit) v Pule která je kousek od Italie takže jsme to měli namíchané. Jenom něco pro zasmání říkám kamáradce: "Nevim jestli do toho Istambulu nakonec pojedem" a ona odpověděla: "Do jakýho Istambulu měli jste jéct do Turecka ne?"

PS: Mimo to .nechci to dávat do samostatného článku, jde o to ,že mě napadlo společné autorství (Že bych se s nikým kdo taky rád píše dohodla na společné povídce zájemci pište na email MichalcovaMarketa@seznam.cz )
PSS: Tenhle obrázek není můj je z http://nd05.jxs.cz/919/415/1faf4e3b62_86416698_o2.jpg

Loki

13. června 2012 v 20:37 Kresby
Tak zase jsem trochu kreslila tentokrát Lokiho. Mám ho vážně, vážně hodně ráda. (Pro ty kdo neví Loki je severský bůch a bratr Thora, znáte z filmu Thor, Avengers)
Moc jse mi nevyvedl obličej především barva.

Och, ještě trochu řasenky

11. června 2012 v 15:53 Na co všechno (ne) myslím aneb jak to vidím já
Krása. Jaká holka si nikdy neřekla , bože jsem ošklivá, nebo ona je hezčí. Krása je něco co potřebujete abyste zbalili kluka/holku ,ale sami jí nepotřebujete. Stačí být sám sebou, ale já vím, taky to tak cítím, ono se lehce řekne ,že krása není to hlavní, že to co je uvnitř je důležitější, ale tak to není. Každý kluk soudí holku podle venkovní krásy. Jak smutné je ,že nikdo nevidí právé já, nejlepší by bylo soudit lidi podle vnitřní a ne vnější kráse. Vždycky když si myslím ,že jsem ošklivá řeknu si, že úspěch po kterém tolik toužím so nezaručím krásným úsměvem ,ale tvrdou pílý. Ano, třeba nebudu Miss junivers nebo miss world nebo ani miss village ,ale budu mít toco potřebuju, budu mít slávu. Dosáhnu stejné nesmrtelnosti jako Gilgameš, pokud budu tvrdě makat.
Vnější krása je důležitá, ale ne nejduležitější, zvedne ti tolik sebevědomí, když tě někdo pochválí, ale ptám se musí být celá naše republika zavalená zlatokopky, nebo podobnýmí na venek krásnými lidmi? Na venek jsem možná ošklivý šváb ,ale cítím ,že uvnitř mě,je schované něco krásného, něco co mi pomůže zazářit. Nesnáším když se někdo směje, pomlouvá jeho zevnějšek. Jeho hlas,jeho oblečení, nebo cokoli jiného. Ubližujete, nadáváte, a on se jen usměje a jde dál. To všechno mi pije krev, nikdy jsem ale neměla odvahu se tomu všemu postavit. Jsem hold srab kterejse vyjáří jenom v článku. Nejvíc na tom nesnáším ,když se někdo nikomu posmívá a vzápětí n facebook přidá něco jako: "Pomlouváš? Zvyšuješ popuralitu"

Odešla jsem od tématu ,ale vrátím se.Krása, hledte na krásu, starejte se o ní, oblíkejte si věci které jsou in, dávejte si na sebe kilo řasenky, ale ani rtěnkou, ani make-upem nezatřete prázdno ve vašem já.

V duchu mého článku jsem sem přidala svou fotku. Neuprovanou, nejsem nalíčena(a nikdy jsem nebyla) Nejsem krásná, ale mám sen, velký sen.
Tady je ještě odkaz na video je přespívaný hrdinkou seriálu glee: http://www.youtube.com/watch?v=Q75ZaYm6_LM

Normálnosti se děsím

4. června 2012 v 20:14 Něco o mně aneb můj deník
Normálnost- být normální nevybočovat z řady, ale jak být normální? Jak být stejný? Normálnost, každý si myslí o normálnosti něco jiného, svým spůsobem jsme nenormální každý. Vlastně jsem hrdá na to ,že nejsem stejná, jsem hrdá ,že vybočuju z řady, že jsem jiná. Vždycky když si myslím ,že jsem na ně, hrozná, příšerná, že ona je lepší řeknu si ,že jsem jiná, mám něco víc než holka která je na dně když nemá kluka. Jsem jiná zvláštní a můj sen není žít s krásným manžílkem a dvěma překrásnými dětmi, ano chci mít děti, ale nejdůležitější na tom je ,že chci hrozně moc chci být úspěšná a jestli kvůli tomu mám být nenormální tak jo jsem divná, radši budu stát v koutě než se snažit zařadit do průvodu všech těch lidí. Nebudu nikým kdo nejsem:

Šla jsem si tak,
kráčela ulicí.
míjela všechny ty lidi,
kteří byli šťastný, smutný,
šla jsem si dál a zeptala jsem se sama sebe
kdo sakra jsem?

Kdo je ta holka která se na mě kouká v zradle,
kdo jsem?
jaký je můj sen?
sen který mi naplní život.
jeden jsem měla,
ale byla jsem moc velký srab.

Bylo tak hrozně jednoduché,
zalézt do ulity,
snažit se být stejná jako všichni ostatní,
ale to já nechci, chci být jíná,
zvláštní, úžasná.
Žiju pro potlesk

Je to všechno tak hrozně těžké,
ale odmítám být stejná,
odmítám být normální,
jsem skrátka jiná- jednou budu slavná.
Teď se mi směj jak chceš,
ale pamatuj si ,že to nezvdám.
Pro potlesk přece stojí být jiná ne?

A takle to cítím já.