Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Hlava v oblacích

19. června 2012 v 18:07 |  Něco o mně aneb můj deník
Prázdniny řekněte, kdo se netěší? Já strašně. Je na mě vidět nesoustředěnost, ale i dobrá nálada, sice mám kašel a rýmu (Proklínám t sestro, přenašečko bacilů) ,ale ani to mi nedokáže překazit blížící se prázdniny, taky se u toho usmíváte? Omlouvám se jestli v článku budou překlepy, ale minulý výkend se mi nerozbila nejen televize ,ale i notebook takže já nyní píšu z rezervního, no a skrátka si nemůžu navyknout na uspořádanou klávesnici :/ Ale zase se mi stali dvě dobré věci, 1 je ,že jsem od své matky (která je i má třídní učitelka) zjistila ,že budu mít samí jedničky navíc právě teď poslouchám užasné cédečka které mi dneska přišla a jsou to:
Neznám vaše zkušenosti s cédečky ale pro mě jsou písničky úžasný, jak jsem říkala rozbil se mi notebook a tady na tom blbne youtube, můj přehrávač nebere přealované cd tak se mi ted hodí =)
A co vy? Jak jste na tom s vasvědčením a plánováním prázdnin? Jak si vůbec představujete idealní prázdniny? Pro mou sestru by to určitě byli prázdniny, které může strávit doma, pro mojí kamarádku jsou to naopak prázdniny , ve kterých bude doma minimálně. Mě vyhovuje když je to tak na půl, taky o prázninách chci trochu hejbnout s Wellingherem, chtěla bych ho dopsat než mi bude třináct, což mi připomíná, že jsem na notebooku který se mi rozbil měla uloženou poslední kapitolu... sakra:/ No jo doba je špatná a lidi (i stroje) jsou zlý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama