Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


fanficton 2 část (dokončení)

24. února 2013 v 16:23 |  Jednorázovky
Když dojeli, ta krásná detektivka, s kterou se chtěl ještě před hodinou vyspat mu mířila pistolí přímo do nohy. Chytla ho za paži a vedla ho, když se stalo něco co zásadně změnilo situaci. Takový ten okamžik který každý zná, takový ten okamžik který vše změní. Otočila se a všimla si budovy která byla celá pohlcená šaty ohnivé paní. Budova vypadala obydleně. Hlavou se jí promítl obraz jejího uškvařeného manžela. Tohle takle nenechá. Byla to taková ta situace, kdy tělo nejedná s hlavou."Co děláš?" zeptal se Dean když viděl jak si sundává bundu. " Striptíz, co bys řekl zavolej hasiče" řekla a vyběhla vpřed. "Striptíz, vypadá jinak" křikl za ní. Asi by měl utéct, když ta holka je odhodlaná vystřelit mu kulku do hlavy. Ale Dean už dávno přestal používat mozek. "Sakra" sykl si pro sebe. "Zavolejte hasiči" křikl na postarší pár za nimi a vyběhl za ní, za nikým kdo na něj mířil pistolí, vážně by měl přemýšlet o tom co dělá.
Když vběhl do budovy, zaplavil ho oheň, který byl prakticky všude. Štiplavý kouř mu vlezl do nosu. Přikrčil oči, aby se mohl lépe zorientovat, ale pomohlo mu to stejné jako roztrhaná mapa. Když jste v budově plné ohně, snažíte někoho najít, to ,že prakticky nevidíte vám zrovna nepřidá. Více méně po hmatu se došoural k malé holčičce schované za kuchyní linkou. Brečela měla přikrytou hlavu. Po těle měla pár popálenin, některé i vážnějších stupňů. "Hej, neboj pomůžu ti" řekl jí a prakticky si jí přehodil přes rameno. Zrak se mu trochu zbystřil, ale ne natolik, kolik by potřeboval. Tričko měl úplně promočený od pláče dívky, vlastně mu to v téhle situaci bylo i příjemný. Už byl jen pár metrů od východu. Položil holčičku na zem. "Je to už jenom pár metrů, dojdeš to sama ano?" řekl jí co nejsladčím hlasem který uměl, nikdy děti neměl . Vzpomněl si na svého skoro syna, kterého nedávno poznal- na Bena. Holčička přikývla a s brekotem se rozeběhla pryč. Dean ačkoli nerad zamířil hlouběji do plamenů.

Po několika minut bezúspěšného hledání, jeho možného vraha, se chtěl už vrátit. Nikoho od té malé holky nepotkal. Když uviděl siuletu ženy s ohořelým černým tričkem. Rozběhl se za ní. "Hej" křikl. Otočila se a v tváři se jí objevil výraz překvapení. "Nepotřebuješ pomoc?" Chvilku jenom stála, ale potom se vrátila zpět nohama na oheň. "Tam vzadu, je tam žena s manželem a tři děti, jsou zabarigádovaný, potřebuju odtáhnout tu skříň" řekla a rozběhla se, běžel za ní. Ani nevěděl proč. Doběhli do místnosti, kterou oheň zatím neoblehl, ukázala na mohutnou skříň, která věznila rodinku. Dean přistoupil z boku, obešla ho a stoupla si k protějšímu rohu. "Na Tři, raz,dva,... tři!" Na čele se jí objevila žíla, a obličej se jí skřivil do zvláštního výrazu. Nicméně se jim práce povedla. Osoby skované za stolem, byli v celku.
Když konečně přijeli hasiči, Sophie a Dean vytahali z budovy nejméně 10 lidí. Dean seděl u záchranky, vedle svého trička, a zdravotník mu ošetřoval popáleninu na rameni. když se u něho objevila siuleta Sophie, měla obvázaný předloktí pravé ruky, jinak vypadala v pořádku. "Dovážu to" řekla a usmála se na něj. Otevřel pusu, chtěl něco říct, ale vzhledem k jejímu odznaku, a spousty zraněných před ním, jen předal obvaz. Sophie si sedla vedle Deane, cítila tíhu jeho pohledu. "Volali mi z toho místa činu, prý už tam nemáme jezdit" řekla suše. Dean přikývl.
"Proč si to udělal, měl si perfektní příležitost utéct, tak proč" vyplivla dlouho tíženou otázku. "Protože mám úchylku zachraňovat lidi, kteří mě chtějí zabít."" "Deane, vážně" Dovázala obvaz a podívala se mu do očí. Nic neřekl, neměl odpověď. "Není to je jedno? Za chvilku mě stejně předáš policii" "Neudělám to" "prosím?" "Ne před tím ,než mi řekneš tvojí verzi, asi dělám osudovou chybu" "Okey, děkuju" "Máš za co, ale stejně chci slyšet tvou verzi." "Když ti to řeknu nebudeš mi věřit, bude ti stačit když řeknu, že to není moje vinna, že to na mě nastražili?" "Ne" "Ale víc ti říct nemůžu, klidně mě odved k tvým kámošům" "Deane, jsi ten největší kre*én a de*il na světě" "Ale stejně to neřekneš" oddechla a přikývla.
"Deane!" ozval se za nimi hlas jeho bratra. "Co to sakra" "Dlouhá historka, byl jsi na místě zločinu?" Sam nechápavě potřásl hlavou, nesnášel když mu bratr neřekl celý příběh. "Jop" "A?" "Stejný znění, dívka i chlapec jsou mrtví, chlapec má vyrvané oči a dívka drží v ruce nůž. "Nech mě hádat policii označila za vraha tu holku" Sam přikývl. Sophie otráveně vydechla. "Jak někdo se slámou v hlavě, může pracovat u policie?" "A pak se divíme množství nevyřešených případů" řekla " Jo, ale potom by nebyli žádné Odložené případy" neodpustil si Dean.
Sophie se mírně pohnuli koutky. " Same, přišel jsi na něco novýho?" "Bohužel ne" procedila koutky a otočila se k odchodu. "Hej Sop, nechceš na večeři?" "S Winchestrovými? Ani náhodou." řekla a otočila se.
"Deane, neřekla právě naše jméno, co se tu **** dělo?" "Vysvětlím ti to potom, zkontroloval jsi EMF?" "Jo, zdá se ,že tu máme pomstichtivého ducha." "O bože, miluju lidi který prostě nemůžou umřít."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DementiQ DementiQ | Web | 24. února 2013 v 16:35 | Reagovat

jako bys mi mluvila z duše :D nejvíc alergická jsem na Nicki Minaj a Skrillexe :DDD

2 maya-chan-world maya-chan-world | E-mail | Web | 24. února 2013 v 16:59 | Reagovat

[1]: Tak to já spíš Biebra nebo Salenu Gomez (píše se to tak,že jo:D) A uplně nesnášim Rebeccu Black už u toho jména se mi ježí kůže

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama