Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Problémy dnes a včera

24. února 2013 v 16:57 |  Na co všechno (ne) myslím aneb jak to vidím já
Problémy dnešní generace jako např. "Já nemám s kam jít na dizkotéku" nebo "Hodí se mi rtěnka k šatům?" odpověd býva jednoduchá, ale nikdo jí neche slyšet. Postupem staletí se lidé a jejich společnost vyvíjí a s nimi i jejich problémy. Je mi 13, takže o dospěláckých problémech toho moc nevím, a ani nechci. Občas vidím vrásku na mamky tváří, když má úřed sebou složenku, ale na vlastní kůži jsem nikdy nepoznala pocit, když jsem uplně "na suchu". Teda jo, byli a vlastně jsou doby kdy nemám ani korunu, ale bydlím v malé vesničce, obchod je vzdálený a jediné zboží k dostání je čokoláda apod., a to kvůli své dietě (kterou odhodlaně držím už dva dny) nemůžu. Vlastně jsem i trošičku liná dojít tam. Takže zkráceně, nikdy jsem peníze nutně nepotřebovala.

Trošičku se vymikám podobě běžné 13-ti leté holky. Nemám kluka- protože ho nepotřebuju. Nemám nutkání chalstat, kouřit. Nejsem Biebrska a zkrátka jsem trochu, víc jiná. Nikdy jsem nechápala, proč jsou všichni posedlý hledat si holku/kluka už od osmi. Touha dospět? Dříve v středověku bylo skoro až povinností najít si partnera/rku, ale ted je to jiný, máme svobodnou vůli a přesto se držíme v kolejí, přesto mají všichni problém být sami, a hledají si kluka jenom kvůli tomu ,aby byli In. Když se do někoho zamiluju, tak chci být s ním kvůli němu/ní, a ne kvůli zevnějšku (Já toho o lásce moc nevím, nikdy jsem se nezamilovala, ale viděla jsem dost amerických slaďáků) Nesnášim když někdo říká Na vzhledu nezáleží, ale přitom se s nikým nechce bavit, jenom proto ,že není "ucházející". To je velký problém dnešní generace VZHLED, POPULARITA

Další problém se mě osobně týká víc. Všichni mluví o tom Jak jsou brutální počítačové hry, pro děti špatné, a ,že děti na počítači tráví moc času. Hlavním problémem podle mě je, že si lidi nedokážou vysvětlit všechnu to bolest, to násilí, dříve se mohli skovávat za náboženství, ale moderní doba jim závěs strhla, tak si našla nový Počítač.

Že počítačové hry rozvíjejí brutalitu? To ,že jsou porblémy nyní, neznamená ,že nebyli před tím. Prostě si potřebovali na někoho ukázat, já si osobně myslím ,že je to kravina, možná tak trošičku televize, ale dítě má hlavně a především ovlivnit jeho rodiče. Když v úkolu selžou schodí to na počítačovou hru, já nevím možná to na někoho tak působí, ale já nikoho takového neznám, a mě se to nikdy nestalo, a to jsem už pár her hrála.

Že jsou dnešní děti moc na PC? Neházejte jabka s hrušky, jsou děti kteří jsou na fb od 16:00-23:00 ,ale jsou lidi kteří na pc naštvěvují blog, píšou články,knížky,poezie, čtou knihy je spousta kladných a intelekt rozvíjících věcí, co se na počítači dají dělat.

Myslím,že jsem řekla vše. Omlouvám se ,jestli mi chybí někde háčky, trochu mi blbne klávesnine, takyse omlouvám za gramatiku a překlepy, pokud nějáké naleznete, a budu ráda když mi zanecháte komentář :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 without-problem without-problem | Web | 9. dubna 2013 v 6:09 | Reagovat

Tak trochu mi pripominas jednu moji kamaradku ;) Jinak totalne souhlasim. Lide si neustale vymysleji execuses, aby nemuseli tohle a tamhleto,pritom by jim zadek neupadl, kdyby si priznali pravdu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama