Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Květen 2013

Virtuální prohlídla Londýna

31. května 2013 v 16:24 fotografie
Tak jsem zpět. Za chvíli napíšu jak se mi líbilo, ale teď sem dám pár fotek. Předem varuju ,že jsem jich nafotila přes 150.
Tady je výběr, do dalšího článku přidfám moje fotky v muzeum madam Tusseo (voskové figuríny) a co jsem si koupila + napíšu jak se mi líbilo, ted se můžete pokochat fotky

Dole je anketa o nejhezčí fotku, tak se prosím zúčastněte


Foceno na trajektu cestou do Anglie

Měli tam plastovou zábranu, abychom nedělali Titanic :D Ale vznikla zajímavá fotka

1 kapitola HP Fancition 1 část

29. května 2013 v 11:30 HP Fanfiction

Mám tu další pokračování, ano je to krátké neukamenujte mě.
Článek je přednastaven viz minulý článek.

1.kapitola
Před několika lety v Bradavicích
Sedím ve vlaku v kupé s Ellie, Megie a Lenky. Všechny máme modrou uniformu Havraspáru. Ellie právě vypráví o svých prázdniných, ale já moc neposlouchám spíš koukám z okna a přemýšlím o dalším roce strávený v Bradavicích, slíbila mamce ,že se bude snažit. Příští rok mě čekajá NKÚ a já je musím udělat.
Usměju se, mamka s taťkou jsou mudlové a i přesto mě při učení sekýrujou. Upravím si kravatu. "A co tvoje prázdniny Sophii?" zeptá se mě Lenka.
"No nic moc, byla jsem s rodičema stanovat a potom jsme jeli na týden do Německa"
"Německa? A co tam?" zeptala se Megie
"No byli jsme se podívat do Berlína a potom jsme šli za tetou, která tam bydlí"
"Aha" řekly sborově, ale moje vyprávění je moc neodrovnalo. Kolem projel vozík s sladkostil. Jé dala bych si Bertíkovy fazolky, proč nezajela k nám do kupé?
"Jdu si pro fazolky" oznámím a vystřelím z kupé než mi odjede moc daleko, ani se neptám jestli některá něco nechce, není čas.
Mám štěstí, vozík se zastavil, zřejmě u něj někdo něco nakupuje. Jdu blíž a rozeznám červenou kravatu Nebelvíru.
"Dáš si něco?" zeptá se mě a tím mě vytrhnev idenfikaci.
"Jo chtěla bych fazolky" hlesnu. Paní přikývne a podá mi je.
"Sedm galeonů"
Dám jí je a otočím se k odchodu, když do někoho vrazím. "Sakra! Proč se tohle vždycky stává mě? "Postěžuju si v duchu.
Rychle se odlepím.
"Dávej pozor!" vyštěkne na mě hrubý hlas, nepoznávám o koho jde, při nárazu mi vypadli brýle.
"Promiň, nevšimla jsem si tě" řeknu a začnu hledat brýle.
"Jo a teď děláš co?"
"Hledám brýle"
"Prostě mi uhni z cesty"
"Jo, až najdu brýle."
"Víš ty vůbec kdo já jsem?" Měl pravdu to jsem ani zdánlivě netušila, nejspíš něják zbohatlej prvák
"Ne, to bude možná tím, že nevidím" odceknu. Konečně najdu ztracené brýle nasadím si je a narovnám se.
Teď už ho poznávám, zelená kravata, blond ulízané vlasy, a povýšený pohled- Malfoy
Nic neřeknu prostě mu uhnu z cesty a vracím se do kupé jak nejrychleji umím.

Směr Velká Británie

27. května 2013 v 14:09 Něco o mně aneb můj deník
Tak v tu chvíli kdy je tento článek uveřejněn sedím sedačce školního autobusu směr chvilka napětí ANGLIE. Anglie a hlavně Londýn je moje vysněné místo, byla jsem tam před dvěma roky a zamilovala si to tam, plus je od tamtud spusta mých oblíbených věcí, co když tam narazím na Tardis? *vzrušený výraz*.
Jak jsem zmínila jedu tam se školou, ani se nemusím loučit s rodinou, protože můj bratránek, mamka i sestra jedou taky. Alespoň nebudu sama. No říkat, že se těším je asi jasné, ale já se mimo to i trochu bojím. Budeme dotiš v rodinách a já jsem se s jednou holkou s kterou jsem v rodine a sedim i v autobuse pohádala, no snad to vydržím.
Taky se bojím, že se s rodinou nedomluvím, angličtina mi snad jde, ale přece jenom mluvit na angličtina je jiný než mluvit anglicky na čecha. Potom jsem taky celkem stydlivá, a určitě budu nervozní. No držte mi palce, určitě až se vrátim dám sem nějáké fotky a souhrn mých zážitků.
Anglii opravdu hodně miluju, chci se tam v budoucnu i přestěhovat, přijde mi to takové pěkné milé místo, k tomu je tam BBC a Big Ben no a prostě všechno počem jsem toužila.
Půjdeme se podívat na Stonhenge, Muzeum něčeho co si nepamatuju, Big Ben, Buckinhamm a Oxword.
A ted trochu praktičtěji, to že odjíždím taky znamená ,že tu týden nebudu, možná se sem dostanu přes mobil, ale to spíš zkouknu co je nového a půjdu tak mám na vás prosbu.
1.) Mějte se mnou trpělivost
2.) Prosím, prosím, hlasujte pro mě a rozesílejte Linky dál,určítě vám to oplatím když mi napíšete do komentářu

HP fanfiction Prolog pokračování

26. května 2013 v 16:31 HP Fanfiction
Před tím než jsem dám pokračování prosím o hlasy

Hned co jsem přišla domů, pověsila se na mě Leonorka a dožadovala se svého dárku. Věděla, že jí mám něco přinést a i když ze mě tahala co, udržela jsem se a tajemství si uchovala doteď. Ukázala jsem jí klec se sovou. Podívala se na ní, oči se jí rozzářily a usmála se.
"Díky mami. Je skvělá!" Vzala si ode mě klec, dala mi pusu a odnesla si sovičku do obýváku.
Já mezitím vešla do kuchyně, vykouzlila dort ve tvaru srdce a donesla jí ho. "Nemůžu uvěřit, že tak rychle rosteš… za chvíli mi odejdeš pryč…"
"Ale mami. Těch 10 měsíců beze mě vydržíš. Ještě budeš ráda, že jsem pryč." Rozesmála se.
Ale mě moc do smíchu nebylo. Nevím, jestli to bez ní vydržím. Sice vím, že přijede domů na Vánoce, ale i tak. Moje malá holčička nastoupí do prvního ročníku Bradavic. Ach, jak jen to letí!
Leonorka mi děkovala za sovu snad celý večer. Když mi děkovala asi po padesáté, tak jsem ji přestala poslouchat a přemýšlela nad setkáním s Dracem.
Zvláštní. Prakticky se nezměnil. Pořád platinové vlasy, božská postava, ty jeho šedomodré oči, které mě kdysi dávno neustálé probodávaly… Když nad tím tak přemýšlím… chybí mi. Chtěla bych s ním mluvit déle, než pět minut. Ale když si představím jeho úšklebky, tak mám chuť nakopat mu zadek. I přesto mám pořád pro něj slabost, jako tenkrát.
My dva jsme totiž spolu chodili. Ano, zní to nesmyslně, ale je to tak. Draco Malfoy chodil s někým, jako já. Opravdu to byl vztah a milovali jsme se. Tedy… aspoň já jeho. Nevím, jak to měl on, ale řekla bych, že ke mně něco cítil. Občas se v jeho očích něco mihlo. Mohla to být klidně láska. Nikdy jsem se ho neptala, jestli mě miluje. Nehodilo se to. A bylo mi trapné se ho ptát. Už vidím, jak by se zašklebil a řekl by:

"Malfoyové nikdy nemilují." Věděl by, že mě tím zraní, ale řekl by to.

Snad se vám to líbí, prosím komentáře a za nedlouho dám další pokračování

Rozhovor s blogerkou Franch

21. května 2013 v 14:20 Rozhovory

Tak dělala jsem rozhor s Franch http://franch99.blog.cz

Tady je:
1) Jak dlouho máš blog?
Ten na kterémtrávím nejvíc času mám asi dva měsíce, ale mám ještě jeden blog a ten mám více jak rok

2.) Co ti na blog. cz chybí, nebo vadí?
no docela se mi líbylo, jak byl udělaý přehled při spuštění blog.cz, který teď oprvadu postrádám!

3.) Co se ti naopak líbí?
To že blog.cz je jakožto celkově. Že je neplacený a jinak se mi docela jednoduše ovládá

4.) Jak si představuješ svojí budoucnost?
Ideální budoucnost si představuji samu sebe, jakožto zaměstnaného člověka, co bere nějaký slušný plat. Bydlí na prima místě a pak asi ideál o manželovi psát nemusím

5.) Kdyby si si měla vybrat jednu schopnost, jaká by to byla?
Umět se teleportovat a nebo posouvat čas

6.) Jaké jsou tvoje koníčky?
Hraní na dechové nástroje, jízda na koni a čtení

7.) Oblíbená barva?
zelená

Film IRON MAN 3

20. května 2013 v 9:23 Klub filmového diváka
Před tím než začnu, zapsala jsem se do hodně soutěží a ocením vaše hlasy
http://tkanice-world.blog.cz/1305/snob-1-kolo (Nehlasujete v anketě pro mě, ale napiště mě do komentářů)
Moc děkuju za případné hlasy, a ted už k článku, ještě malé upozornění článek obsahuje minimální množství Spoileru, takže pokud nechcete žádné spoilery, není pro vás

Tak včera jsem byla v kině, a na obrazoce se promítal no kdo jiný než Robbert Dawney jn. Myslím, že třetí díl byl asi nejlepší Iron man. Sice se mi většinou víc líbí první díly, protože mám ráda začátky, ale tady je u mě vyjímka, tím samozdřejmě ale neříkám, že jednička a dvojka byla hrozná, ne byly skělý, ale asi ne lepší než trojka.

Robbertovi role Tonyho Starka naprosto sedí. Gwyneth Patrow jako Pepper byla taky úžasná, Pepper byla v tomto díle asi nejcool :D. Film byl nejnavštěnovanější v ČR.

Celý film začal s hláškou: Své démony si vytváříme sami, kdysi to řekl nějáký známý chlápek a proto to teď říkám, vlastně nevím co to znamená, říkám to, protože to řekl on, takže už to vlastně řekli dva známí chlápci, no radši začnu znovu"

Marihuana Špatná nebo dobrá?

18. května 2013 v 14:02 Na co všechno (ne) myslím aneb jak to vidím já
Drogy? Už při vyslovení tohohle slova se mi dělá špatně. Náchapu proč je na ní tolik lidí závislý, teda ještě chápu ,že je berou lidi, kteří přišli o rodinu, nebo jsou v jiné podobné situace, je to pořád stejné svinctvo, ale u takových lidí to ještě pochopím. Ale já osobně znám jednoho rozmazlenýho spratka, který dostává 500 kapesný, a hulí trávu. Nechápu proč!
A co hůř, ještě se tím vytahujou, jako by to bylo bůch ví jak dobrý, až se mi z toho dělá špatně. Ale teď k hlavnímu tématu. Legalizace marihuany. Četla jsem spoustu článků a oto, že je mariuhana jako zakázané ovoce, tudíš kdyby byla legalizovaná přestala by se tolik používat, ale s tím tak uplně nesouhlasím, já si to nemyslím, protože proti cigaretám není taky žádný "zákon" a stejně se pořád používají.
Jsem si vědomá i dobrého a léčivého účinku mariuhany, ale myslím si, že když jí někdo má z lékařských důvodů, a dostanete lékařský předpis a v tu chvíli je legánilní, tak nechápu na co by se měla legalizovat, když potřební jí legalní mají a pro "huliče" jí legalizovat nemá smysl.
Je vlastně zvláštní jak může být jedna rostlina zdravá a přitom i nezdravá. Kdyby se z ní nikdy nebalili jointy pro teenargry kteří neví co s životem, tak by tahle rostlina byla přímo skvělá. Jenom člověk v podstatě pošlamal její dobré léčivé účinky
Url v obrázku

Soutěž Začátek

16. května 2013 v 16:22 other
Tak oficiálně začínám soutěž.
Příspěvky pošlete na Maya-1234@seznam.cz
Do 10.6. Pokud někdo bude mít porblém napište mi komentář a domluvíme se.
Prosím odklikněte se v anketě pod článkem
Přihlásit se ještě můžete do konce května na maya-chan-world.blog.cz/1305/soutez
Ok! Tak hodně štěstí všem

Rychle připomenu o co jde: O literární tvorbu na téma Cesta. Nejlepší vyhrává.
PS: Nesnáším lidi, ukazuje se mi, že tvůj blog není nalezen prosím napiš mi.
PSS: Připisuji ještě: Lulu

You can

13. května 2013 v 21:18 Básně/ poezie
Tak dnesk ajsem měla takovej divnej den, byla jsem z nějákého důvodu pořád naštvaná, a vzniklo z toho tohle, je to teda v angličtině, ale já jí mám ráda, tak snad se bude líbit.

You can be a master, with big M,
You can be the king or queen.
You can fly in the sky,
You can fight for your pride.
You can be the teacher or the austonaunt
You can be the president, all what makes you proud

You can, you know it.
But you too scared to be.
Scared is the most emotions,
so you better run away from here.
From a dreams from a true.
From a lies, from a hurt,
from everything what make you down.

Doesnt matter how much your wish it,
doesnt matter, how much you fight
Always is come the bitch
Who will say "That is not right"
You can run, run away,
Or you can fight for your dreams.
You can run, run away,
but fighter never do it.

You must fight for to be a proud
You must fight for your freedom,
you must fight than you can be warrior.
You must fight for evertyhing what you want.

World is not a fair,
noone said it,
world isnt a fair,
you should known it.
They want makes you down,
Always will.
But trust me when I said.
"The fight is only way!"

HP Fanfiction

10. května 2013 v 21:17 Literární tvorba
Tak mám tu další povídku, je to prolog, ale snad se bude líbit. Jako vždy prosím zanechte komántář.
PS:Povídka ještě nemá jméno, které v budoucnu doplním
Prolog: Náhodné setkání
Sundávám si svetr, je teplo. Hodiny bimbají akorád pět hodin a já končím v práci. Před tím než ale půjdu konečně domů, musím zajít do obchodu. Koupili jsme naší malé Leonorce sovu, dneska má narozeniny. Usměju se při pomyšlení na její rozjařený pohled až uvidí svého nového kamaráda. Letos půjde do prvního ročníku Bradavic, před týdnem jí přišla sova a byla radostí bez sebe.
Otevřu dveře a vejdu do obchodu s domácími mazlíčky. Vždycky když tam přijdu je to tam cítit po výtrusech, ale mě to nikdy nedělalo velký problém,vlastně mám tuhle vůni docela ráda. Už jako malá jsem měla. Jsem z Mudlovské rodiny doma jsme měli spoustu zvířat, mamka byla veterinářka.
Tohle místo mi jí připomíná, když jsem sem poprvé přišla koupila mi sovu, sice se o mě bála, ale věřila mi. To samé se snažím dát i Leonorce, ale občas mám strach, že jí moc rozmazluju.
"Budete si přát?" zeptal se muž za pultem
"Ano chtěla bych tu sovu, o které jsme mluvili minulý týden."
"Ano, ano hnědá zelené oči, už vím. Hned vám jí přinesu" Objednala jsem jí stejnou jakou mi kdysi koupila mamka. Škoda ,že už umřela.
"Tady to je"
"Děkuju" řeknu a zaplatím. Sovu jsem dostala v kleci. Dívá se na mě přes mříž jako na osvoboditele, takové dejavu.
Sova byla krásně hnědě zbarvená a měla velké upřímné zelené oči, byla nádherná.Dívala jsem se na ní a přitom jsem se otočila a zamířila jsem k východu, vážně jsem nečekala, že tu ještě někdo bude, ale spletla jsem se. Právě jsem narazila do někoho.
Ucítila jsem pachuť bavlny a ruce které mě objímají. Rychle se odtrhnu. "P-p-ardon" vykoktám ze sebe, cítím jak červenám.
"Bože dávejte pozor." ohradil se.
"Pardon" zopakuju.
"Počkej Sophii?" řekne nejistě. Upřu na něj pohled. Chvíli si ho měřím očima, ale pak mi to dojde.
"M-Malfoii?" zeptám se udiveně.
"Pořád si se nezbavila toho červenání"řekne posměšně. Sáhnu si na tváře. Malfoy se usměje.
"Jo jasně, a ty toho sakrastickýho podtónu" oplatím mu. Nedělá nic.
"Kupuješ si stejnou sovu jakou si mívala? Jaká ironie"
"Nekupuju jí sobě, kupuju jí své dceři!" ohradím se
"Och, no já mám taky dceru, v loni nastoupila do Bradavic."
"Je mi to skutečně moc líto, ale už musím zavřít"
"Takže vy vyhazujete zákazníka?" řekne Malfoy
"To je v pořádku, právě jsme odcházeli" řeknu a vystrčím ho na ulici.
"Co to sakra děláš?"
"Snažím se tě ochránit před Askabanem"
"A jak?"
"Tím, že ti zabráním říct Avadakedavra?" křiknu na něj. Nic neříkám
"Víš vůbec si se nezměnil. No, bylo pěkné tě potkat, ale už musím jít" řeknu abych zabránila trapné minutě ticha.
"S, počkej" křikne za mnou
"Ano?"
"Jenom, že ale nic radši jdi"
Poslechnu, i když bych chtěla vědět co mi chce říct. Zastavím se před Děravým kotlem. O kousek dál je můj dům ale já zavřu oči a přenesu se o pár let zpět do doby kdy jsem studovala v Bradavicích, do doby kdy byla v čtvrtém ročníku.

Dračí doupě aneb hra na hrdiny

9. května 2013 v 13:33 My fandoms
Tak Chtěla bych v tomto článku představit jednu skvělou hru, o které jsem si myslela, že je velmi známá, ale nedávno jsem zjistila, že ani tak ne, nebo možná jenom ne v ČR. Je dost stará, a většina PC her na ní staví. Je situovaná do fantasy žánru, ale dá se přeměnit i do jiných podob, stačí se domluvit.

Ke hře nepotřebujete žádný hrací plán, stačí papír tužka, a hrací kostka. Pro začátečníky je dobré vlastnit i knihu s názvem Dračí doupě, pomůže vám v začátcích, ale není nutná. Hrači by měli být min 2 + jeden speaker

Speaker, neboli pán Dračího doupě neb jakékoli jiné označení podle příběhu má nejduležitější úkol. Musí připravit alespoň náznak příběhu. Pro začátečníky je lepší připravit si příběh, ale hra může být také ve volném stylu, kdy si příběh vymýšlejí hráči. Speaker taky hraje za všechny NPC (Nehráčské postavy) Jinak řečeno nejdůležitější člen

Hodnocení

9. května 2013 v 10:03 other
Tak měla jsem zde rubriku hodnocení,omlouvám se všem kterým jsem ho ještě neudělala, a ani neudělám, uvědomila jsem si dotiš ,že každý má svůj blog, svůj pohled na svět, prostě svoje články, jednou jsem si to vyzkoušela na velmi kvalitním blogu a uvědomila si ,že není ode mě fér,hodnotit cizí blogy, když svůj nemám nejlepší.Takže dálé už nebudu hodnotit, a to je asi vše.
Url v obrázku

Hodnocení blogu- Sisi

8. května 2013 v 12:53 other
Tak mám tu svoje první hodnocení. Tohoto blogu:
(Odkaz v obrázku)

Takže jdeme na to.

1.) První dojem.
První dojem byl skvělý, stránka působí tak něják vřele a mile. Je přehledná a zkrátka plný počet bodů
3 body
2.) Desing.
Tak ten je moc pěkný, nejspíš je to vlastní práce, je jednoduchý, ale hezký, líbí se mi jantarvá barva, a takový ten duch. Potom se mi také líbí, že články nemají osmnácti centimetrové písmenka, a tak se čtou velmi dobře.
5 bodů
3.) Články
Tak v tomhle ohledu nemám opravdu co vytknout, články jsou účelné, mají co vzdělit. Hlavně je tam hodně povídek, líbí se mi, že je kapitola rozdělená na několik části, protože se v tom lépe orientuje. Četla jsem jen jednu povídku, ale byla moc pěkná a až najdu chvilku času rozhodně se ještě podívám na povídku Potomci
10 bodů
4.) Aktivnost + komentáře
Tak aktivní si dost, nedáváš deset článků denně, ale jak jsem viděla, máš tam za týden většinou kolem 7 článků, což je celkem pěkné číslo. Komentářů máš tak akorád. Nemám co vytknout.
4 body
5.) Přehlednost
Tak přehlednost tvého blogu je na jedničku
6 bodů
6.) Něco na víc
Tak líbí se mi, jak si vybíráš sb, a ,že o nich na blogu něco napíšeš, je to milé a takové osobní

Závěr: Tak je asi jasné, že dostáváš za 1. Tvůj blog je moc krásný, máš talent, a prostě jsi výborná, snažila jsem se nalézt nějákou chybku, ale žádnou jsem prostě nenašla, a tak dostáváš plný počet bodů.

Nakonec mimo hodnocení, se můžete podívat na moje diplomi za Soutěžní den http://studentka007.blog.cz/1305/odmeny-za-soutezovy-den

Soutěž..!

6. května 2013 v 7:38 other
Tak vyhlašuju v historii mého blogu Druhou soutěž na mém blogů, no hodně mých affs to má, tak proč ne?

O co jde?
Tak půjde o literární tvorbu (básničky, povídky apod.).
Podmínky:
Nesmí být delší než dvě strany A4 (wordu)
Musí být na téma: Cesta


Přihlášky
Do komentářů napište:
Jméno:
Blog: (Pokud máte samozdřejmě)
A co chcete na diplom
A ještě jestli radši klikačky nebo oddělovače.

Co můžete výhrát?
Tak nejsem něják graficky zdatná, takže jako cenu vyrobím každému diplom za účast
1) + diplom, propagace tvého blou na mém na měsíc, klikací ikonky, a oddělovače
2.) + diplom, propagace na mém blogu na tři týdny, klikací ikonky/ oddělovače (Budete si moc vybrat)
3.) + diplom, propagace na dva týdny, oddělovače.
4.) Propagace na 10 dní.
5.- poslední místo. Propagace na týden, diplom za účas

Práci budete zasílat na Maya-123@seznam.cz. Ale prosím, počkejte až soutěž oficiálně začnu, třeba se ani nenaplní.

Hodnocení
Tak proběhne podle počtu přihlášek, Jestli jich bude hodně (o čemž pochybuju) já vyberu 5 nejlepších a o těch se bude hlasovat v anketě. Pokud se jich přihlásí méně. Hlasování proběhne v podobě anketě, ale svůj hlas si nechám na konec.

Až bude alespon 5 přihlášek soutěž začne a napíšu na blog o kdy + samozřejmě každého obĚhnu.Pokud se soutěž nenaplní do konce května, bude zrušená. Tak přeji hodně štěstí.

Rozhovor s Rendy

4. května 2013 v 19:54 Rozhovory
Tak omlouvám se, že rozhovor zveřejnuju až ted. Ale tady je, psala jsem ho s Rendy, potom taky uveřejním s Franch.

Takže Rendy♥
http://renaninan.blog.cz/

1.) Tak jaké jsou tvé koníčky, kormě blogování? Facebook, skype, učení se do školy, dívání na tv a poslouchání hudby
2.) Co si slibuješ od budoucnosti? Čím by si chtěla být? Já bych chtěla být učitelkou, ale tedka jsem se dostala na gymnázium tak bych ho chtěla prvně vystudovat :)
3.) Jak dlouho máš blog od 17.7.2012
4.) Co ti na blog. cz chybí, nebo vadí? že nejde zařídit např. aby byly na zaačátku když dám blog.cz vidět nejnovější články od affíků :)
5.) Co se ti naopak líbí? že se jde podívat na všechny aktuální články v určitou dobu :)
6.) Proč si založila blog? já už ani nevím, ze začátku mě kámoška řekla a později mě to začlo bavit
7.) Na blogu máš docela grafiku, jak dlouho se jí věnuješ Já a grafika, no grafice se jsem se začala věnovat asi před týdnem možná i kapinku víc tedka moc nevím
8.) Co tě nejvíc baví vyrábět. Diplomky či obrázky, ale v poslední době, no na to moc času není, mě jeden překrásný obrázek trvá 30min.
9.) Oblíbená kniha? já moc nečtu maximálně povinou četbu takže nemám
10.) Plánuješ na blogu nějákou soutěž? já moc nestíhám ani uzavírat ty co běží takže do budoucna ne neplánuji
11.) Na blogu máš rubriku hodnocení . Kolik si dala nejméně bodu? tedka typuji kolem 15 bodů ze 70
12.) Byl na tebe dotyčný naštvaný? tak všichni to berou s rezervou, většina se nad tím zamyslí a nachází alternativum, protože se tím zabýváým už pěkně dlouho a vždy výjde či většinou, že mám pravdu málo dávám blogům, kteří ho mají chvilku, protože ho nemají moc dokonalý a na všechno si teprve zvykaj a další na řadě jsi ty, tak si dej pozor abys rekord něpřekonal !
13) A poslední otázka vystihni se jedním slovem
nebyl

Ještě jednou

3. května 2013 v 15:04 Něco o mně aneb můj deník
Tak jsem zpět s novým článkem. Asi dumáte nad Titulem, je to jednoduhché, jsem členem ochotnického divadla Masarykovy ZŠ "Ještě jednou" Dnes 10 hodin jsme měli první premiéru, no tak říct ,že jsem byla nervozní by bylo mírné označení. Ale rozhodně to bylo lepší než teď.

V deset hodin jsme hráli v rámci vyučování a jen pro první stupeň a Mateřskou školku, jenže nyní mě v šest čeká další vystoupení, na které nejspíš příjdou i moje kamarádky + bude tam spoustu zvědavých maminek a tatínků, bude tam hluk, a vydýchaný vzduch. Takže ano! Bojím se, a Ne! nezbavím se toho až do té doby, než konečně zazní ta věta "Tak nám to všechno, dobře dopadlo!"

A co tam vlastně hraju? No Julii ne, hrajeme "Loupežnickou pohádku" od J. Lady. Já hraju náčelníka loupežníků, což sice není hlavní role, ikdyž by se to podle názvu dalo usoudit, ale textu mám požehnaně. Nejvíc se bojím, že se přeřeknu, nebo řeknu repliku z jiného dějství, no a nejvíc se kromě na přestávku těším na konec.

Taky mi k tomu mizernému pocitu nepřidává, že mám jako loupežník na sobě " hodně svagerský kostým" a nakonec taky to, že musím chodit první. Ach jo! Asi bych herečkou být nemohla, nesnesla bych tenhle pocit každý den. Text znám snad i pospátku, a přesto se bojím

No upřímně, jak moc velkej trapas by byl, kdybych tam vrhla, nebo podobně? No radši už nebudu fylozofovat, přejte mi hodně štěstí. Na ruku jsem si napsala "Hold on, and stay strong" tak snad se podle toho budu řídit

Zdroj: https://www.google.cz/search?hl=cs&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=664&q=nervous&oq=nervous&Né vůbec takle nevypadám
PS: Taky chci oznámit, že jsem smazala Zpráva autorovi, ale ne ,že bych jí neyužívala, ale z nějákého vůvodu mi blbne email, takže tak.

PSS: Moje velkí díky patří Redny♥ (http://renaninan.blog.cz/) která mi zřídila toplist :). Tak začněme počítat :D

Secret of Shadow 4 kapitola

2. května 2013 v 19:31
Tak jsem zpět s další kapitolou. Snad se bude líbit, je možná trochu zdlouhavá, opět je možné že tam mám velké gramatické hrudky, tak prosím klidně mi je opravte, jinak napište do komentářu. Jinak předešlé kapitoly najdete v rubrice


4. kapitola opuštěné ulice

Otevřela jsem dveře a ovál mě svěží vzduch. Byla polovina druhého týdne Květinové ( Každé roční období se jmenuje podle boha, který je má "na starosti" květinová-jaro, období je až do té doby, než ho neodvolá předpovídatel) Čili nebyla zima, ale nebylo teplo. Zapla jsem si až ke krku bundu a šla. V kapse mi chrastí těch pár mincí, které jsem si vzala sebou na léky.
Nebydlím daleko, ale přesto nasazuju rychlejší tempo, chci už být doma. Přede mnou bliká neonový nápis "SUPERMARKET otevřeno" jestli je něco co vážně nesnáším je to, tlačení se v pitomím obchodě kvůli pár mražených ryb a zaplétanků ( oblíbené pečivo, něco jako loupáček) , ale občas člověk musí něco koupit, teda jestli nechce být o hladu.
Sáhnu na kliku, je upocená a špinavá, otevřu dveře. Jak jsem očekávala. Budova je přeplněná lidmi, že by se dalo spekulovat o mučení klaustrofobika, šíří se zde několik vůni smíšené s potem, je tu přetopeno a každou chvíli rozhlas oznamuje něco jako "Ryby, ryby rybičky, skoro zadarmo za ty naše ceničky" bože jím vymýšlí slogany?
No nic, ztěžováním tu zůstanu ještě déle. Obejdu košíky, a hmátnu po jednom. Jdu dál a snažím si nevšímat rozhořčtělého pohledu páni, které jsem vzala košík před nosem. Několik lidí se tlačí u regálu s nápisem sleva, vše za polovic, kdyby tu bylo o 70% méně lidí, možná bych se tam podívala, ale nemám náladu se tlačit s hromadou starších (slovo důchodce je u nich považováno za urážku) o pár kousku jídla, jako tygr.

Megiie

2. května 2013 v 15:41 fotografie
Tak před tím, než sem dám fotky prosím podíveje se sem: http://renaninan.blog.cz/1305/hodnoceni-blogu-maya-chan
Je to hodnocení mého blogu (v pořadí druhý) n podívejte se sami

A ted už k samotným fotkám, nafotila jsem je když jsem se nudila a měla špatnou náladu a potřebovala se uklidnit(o výkendu). Fotila jsem mého pejska, protože jí mám občas radši než lidi, no tady jsou (Pejsek se jmenuje Megiie)Otázka, která nidy nebyla zodpovězena

1. května 2013 v 17:00 Jednorázovky
Tak přemýšlela jsem, co na toto tt napsat, nic mě nenapadalo, tak jsem to už vzdávala, ale potom mě napadlo tohle tak příjemné počtění, a napište mi do komentářů, jak se vám líbí, děkuju.

Nezodpovězená otázka.

Byla temná noc a kapky byli do okenic jako pomanuté. V temném prostředí se blýsklo, a za chvilku se ozval hrom. Byl to přesně ten okamžik, ten strašidelný okamžik. Vždycky si přál být "Dítě narozené v bouřce" když nemůže být nerozené, pomyslel si. Ironie a krutost osudu tomu chtěla, aby se tak stalo naopak. Tonny James byl již starý muž. Manželka mu zemřela před rokem, měl dva syny ale oba již byli přestěhováni. Vždycky si přál chvilku samoty, a teď když jí má, nejradši by byl obklopen lidmi, přáteli, rodinou,láskou.

Ale to by nebyl on, nechtěl nikoho zatěžovat, nechtěl aby si o něho dělali starosti, je již stár. Už je jeho čas, zvláštní jak lidé vědí, že toto je jejich poslední nádech. Zavřel oči a ztěžka vydechl, ale měl pravdu, znovu se nenadechl. "Mohl jsem se vsadit" zašeptal. Počkat, cože? Jakto ,že může šeptat, co se děje? Pomyslel si. Zvedl se, jeho tělo bylo lehounké a zvedalo se mu jednoduše. Už to samotné bylo divné.

Grafika

1. května 2013 v 13:11 other
Tak máte čest seznámit se s mou první grafickou tvorbou (dali se to tak říct)
Grafiku jsem dělala jíž dříve, ale před dvěma roky, jsem přestala, no a ted tu mám první tvorbu po no dlouhý době. Tak snad se bude líbit, opakuju, že nejsem zrovna graficky nadaná