Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


1. kapitola (Doctor who fanficton- Skladiště)

23. července 2013 v 20:14

1.

"Doktore, kde jsme" zeptala se Amy "Nevím" řekl a utáhl si motýlek. "Pojďme to zjistit" vybídl a podal své společnici otevřenou dlaň. Ta se jí chytla a oba společně opustili Tardis. Venku je přivítal zápach u kterého je lepší nebádat od čeho je. Typický zápach středověku.
"Tak?" řekla a usmála se. "Slečno Pondová, vítejte v raném středověku" řekl a při vyslovení poslední slabiky se mu utvořili dolíčky. "V Anglii hádám" doplnil. Amy se už přestala vyptávat, jak na to přišel. Je to Doktor a u toho není nic nemožné. "Pojďme se projít" vybídla ho Amy
"Och já miluju tohle období" řekl Doktor při procházení usmála se."Rytíři, kouzelníci, bájná stvoření a" zhluboka se nadechl nosem "zápach hnoje" doplnil. Amy se rozesmála. Chytla Doktora za paži a pobídla ho kupředu.
"A tohle musí být Kamelot" řekl po chvíli a ukázal na kamenný hrad. "Amalia Pond, vítej v Kamelotu" řekl a vzal jí kolem ramen "Wau" řekla šťastně. "No ne přesně v Kamelotu spíš před Kamelotem, nebo možná za?" řekl a odtáhl svou ruku. "Nekaž to" napomenula ho.
"Co to děláte?" ozvalo se najednou "Ukažte se" doplnil neznámí hlas. "Já jsem Doktor a tohle je moje společnice Amy" představil je. "Co tu děláte?" řekl a vytáhl svůj meč. "Nechystáme se vám ublížit, můžete prosím odložit meč" řekla Amy. "To posoudím sám" řekl tvrdě.
"Vidíte? Jsme čestní hosti kamelotu" řekl Doktor a podal neznámému psychopapír, na kterém se určitě psala nějaká listina o totožnosti nebo něco podobného. "Moje chyba prosím přijměte mojí omluvu." řekl a schoval svůj meč.
"Já jsem princ Artuš" "To snad není možný" skočil mu do představování Doktor. "Víte slyšel jsem o vás" "Představoval jsem si vás staršího nejspíš jsme tu moc brzy, no a taky jsem myslel že budete mít tmavší vlasy" usmál se "Wohou to je něco, myslela jsem, že na vás už nenarazím" řekl. Artuš se nejistě usmál. "Jsem váš velký obdivovatel, četl jsem všechny knížky, no některé nestály za nic ale já je stejně dočetl" Jeho tmavovlasý sluha, který stál za ním tak že nebyl skoro vidět protočil oči. "Doktore?" řekla Amy "Ano?" "Přestaň mluvit" "Ne to je dobrý, potěší mít obdivovatele" řekl Artuš a usmál se na což se jeho sluhovy udělalo ještě víc špatně.
"A vy musíte být Merlin?" řekl nadšeně "Ehm jo, ale.."řekl překvapeně mladý sluha. "Jak víte jak se jmenuje můj sluha?" zeptal se udiveně Artuš a rukou nahmatal jilm svého meče "Ehm doslechli jsme se, že je to váš sluha v časopise o nelepších sloužících" začal vysvětlovat neobratně. Merlin se usmál. "Děk.."začal "Tak to jste slyšeli špatně." skočil mu do děkování Artuš. "Pojďte představím vás otci" řekl a pokynul jim k chůzi.

"Jeho otec je Uther Pendragon, byl zapřísáhly nepřítel kouzel" pošeptal Doktor Amy. "Vážně, to je zvláštní vzhledem,že..." "Já vím,ale tohle je známí fakt, jakto ,že to nevíš?" "No já byla vždycky spíš na Římany"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Sisi / Siska Sisi / Siska | Web | 24. července 2013 v 6:18 | Reagovat

taky miluju středověk, ale déle bych tam pobývat nechtěla.... =D

2 maya-chan-world maya-chan-world | E-mail | Web | 24. července 2013 v 10:27 | Reagovat

[1]: to asi nikdo, ale tak na cestu je to zajímavé :))

3 tkanice-world tkanice-world | E-mail | Web | 25. července 2013 v 16:11 | Reagovat

Jenom jsem tu na skok nemám čas si to číst,ale rozhodně si to přečtu později. Mohla by ses kouknout na blog a napsat svůj názor na tenhle článek?:http://tkanice-world.blog.cz/1307/klub-foto
Díky předem Tkanice:D

4 Denerys Denerys | 26. července 2013 v 16:19 | Reagovat

jé Doctor :) je to skvělý :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama