Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Doktor who Fanfiction SKLADIŠTĚ

21. července 2013 v 19:58
Já vím že toho mám rozepsáné hodně, ale no rozepsala jsem další. Je to teprve Prolog k povídce. Bude to Fafiction na Doctora Who. Hlavní postavy náleží BBC.

Prolog


Byla hluboká noc, těžko určit kolik přesně když vyběhl ze své postele, kvůli poplašným zvonům. Nesnášel tenhle zvuk, rozezněl se jedině když někdo utekl, nebo když se stalo něco hrozného, v obou případech to znamenalo problémy a tentokrát tušil o co jde.
Doběhl na náměstí, hlouček vesničanů byl shromážděn kolem bezvládného těla chlapce . Musel být přibližně v jeho věku. Tělo svírali stařecké, ale přesto pevné ruce Gauise, vrchního lékaře. Naproti němu stál jeho mladý tmavovlasý pomocník. Snažili se chlapce přepravit na nosítka a rozpustit tento dav. "Děje se to znova" špitl
"Můj syn" vykřikla žena která doposud stála v pozadí "To je můj syn" křičela hystericky a drala se dopředu. Nikdo jí v tom nebránil, nikdo se ani nesnažil. "Co se mu stalo?" naléhala "Ještě nevíme, ale hned jak to zjistíme dáme vám vědět" snažil se jí utěšit, ale chlapcovo život se nejspíš nedočká pokračování a oba to věděli Gauis i jeho matka.
"Vraťte mi mého syna" naléhala dále. "Prosím nechte nás jít" "Ne, nenechám vás vzít mi ho, ne znovu" plakala.
"Nechte je jít!" řekl konečně. Všechno najednou utichlo, dokonce i noc se zdála být tišší. "Nechte ho projít, jestli vašemu synovi někdo dokáže zachránit život, tak jedině Gauis" řekl rázně. Cítil na sobě těžké pohledy. Byl na ně zvyklí, ale i přesto ho vždy znejistili.

Udělal pár kroku dopředu, šel nejistě, ale doufal že si toho nikdo nevšimne. "Přísahám, že najdu a potrestám toho, kdo to vašemu synovy a všem těm ostatním udělal" ztěžka polkl. "Tak já Artuš Pendragon přísahám"

PS: Postavy jsou čerpané z BBC seriálu konkrétně Doctor Who (začátek paté serie) a Merlin ( druhá serie)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Franch Franch | E-mail | Web | 21. července 2013 v 20:52 | Reagovat

hmm, snad se v tvých povídkách nezačnu ztrácet co k čemu patří :D

2 Sisi / Siska Sisi / Siska | Web | 21. července 2013 v 21:39 | Reagovat

tenhle seriál neznám, ale povídka mě zaujala už od začátku.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama