Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Srpen 2013

Rozvrh aneb Back to school

31. srpna 2013 v 10:59 Něco o mně aneb můj deník
Tak bohužel se škola blíží :( a tak jsem vyrobila tři rozvrhy s mými favority, snad se budou líbit, opakuji, že nejsem něják obzvlášt graficky zdatná, tak snad se bude líbit a do komentářů mi napiště jaký nejvíc

Sucker Punch Recenze

29. srpna 2013 v 13:15 Klub filmového diváka
Tak po dlouhé době jsem zpět s další recenzí, tentokrát na film Sucker Punch,koukaly jsme se na něj s kamarádkou dostaly jsme se k němu kvůli herečce Browning, která zde hrála hlavní roli a hrála v našem oblíbeném filmu od dětství Řada nešťastných příhod Violet.

Little bit different story about Merlin aneb Merlin's Adventure

14. srpna 2013 v 9:08 Klub filmového diváka
Tak omlouvám se že jsem nadpis dala anglicky, ale mě zní anglicky prostě všechno líp a česky mi něják nešlo přes prsty. Pro ty kdo nerozumí to v překladu znamená: Trochu jiný příběh Merlina aneb Merlinovo dobrodružství.

V následujícím článku bych chtěla představit další seriál od BBC (minulý rok jsem představovala seriál Doctor Who, kde mimochodem hraje jednu z vedlejších postav Merlin, ale o tom až později) a nyní jsem tu z dalším dobrodružným seriálem od BBC Merlin.

Soutěž finále

13. srpna 2013 v 12:58
Moc se omlouvám, já na to uplně zapoměla. Tak tady je konečně finále


Sisi:
Má cesta
Brodím se bažinami a netuším,
zda je to sen nebo další šprým.
Jestli jsem zase v té děsivé noční můře,
která dře mou mysl jako drápy na kůře.
Jestli zase jsem přehlédla jinou cestu,
která by mě možná zbavila toho trestu.
Ale už se nesmím zpátky na pevninu vrátit,
jako srab a před svým lidem se ztrapnit,
vybrala jsem si a tak se brodím dál,
svým životem, který mi Bůh dal.
Ten milostivý a spravedlivý Bůh,
který mě pronásleduje jako duch.
Nikdo se mnou do nejistých planin nevkročí,
jsem přece ta šílená, brzy to skončí.
Cestu špatnou jsem si podle nich vybrala,
však na jejím konci není brána do pekla.
Až dorazím na konec a uvidím svou stáj,
objevím to, co jen bažiny odkryjí, ráj.
Ten ráj, kde mé oči krásou oslepnou,
kde sladká duha je klenbou barevnou.
Já se tam jednou probrodím,
každou vteřinu o něm sním.
Mám velký cíl a cestu těžkou
a jdu si za svou zářící hvězdou.
Ta společně s duchem Boha mi vlídně ukazuje,
cestu, kterou očima nevidím, teď probleskuje.
Až ta hvězda třpytivá dosvítí, jsem nadobro ztracena
Bůh není všemocný, nenapraví věc, která je zlomena.
Ale já věřím, že mě hvězda neopustí,
a dovede mě na konec, pak dosvítí.
Hodnocení: Moc pěkné, jakoby mi to mluvilo z duše
Lulu:
Cesta
"Ahoj, jmenuju se Lisa je mi 20 let :D. Můj sen je procestovat celý svět :D. Tento rok se chystám jet do Turecka :D. Navštívila jsem už mnoho zemí, ale v Turecku jsem eště nebyla, proto se tam chystám až tento rok :D. Už dlouhou dobu hledám nějaký pěkný hotel, kde bych mohla bydlet :D Dneska jsem konečně našla ten pravý :D je to krásný rozlehlý hotel, ležící hned u pláže :D součástí hotelu je aquapark :D, sem tak eště napůl dítě… tak proto sem tam chtěla mít i aquapark :DD Blízko hotelu jsou různé malé turecké obchody :DD a odlet je?? o můj bože!! Už zítra :D musím si rychle sbalit věci :D… takže po dlouhém vybírání hotelu a zjištění, že už zítra odlétám do Turecka :D přišlo dlouhé balení a braní si volna v práci :D pracuju jako spisovatelka :D takže to nebyl žádný problém zajistit si dovolenou :D na 15 dní :D No hurá :DD konečně jsem dobalila :D
Ach ne!! Nemám žádné plavky :DD.. a tak sem letěla rychle nakupovat :D nakonec jsem si koupila modré plavky s kytičkou :D, černé plavky a eště jedny jednodílné bílé plavky :DD Tak doufám, že už opravdu všechno potřebné mám :D
Druhý den :D
Aaaaaaa můj bože :DDD už dneska jedu do Turkie :DD yea, yea, yea :DD božee já se tááááák těším :DDD nasedla jsem do auta jela na letiště :D Na letišti byli šílené fronty :DD Musela jsem tam snad půl hodiny čekat :DD no hruuza :D Konečně jsem nasedla do letadla :DD
Po dvou hodinách letu jsme konečně přistáli :D bylo krásné slunečné počasí :D, do kterého foukal teplý vítr :DD byl to tak krásný pocit být někde jinde než v Čechách :D Vyzvedla jsem si kufry a šla si sednou do autobusu, který by mě měl odvézt do hotelu :D V autobusu bylo pěkně narváno :D musela jsem si sednout vedle nějaký ženský, která spala :DD a šíleně u toho chrápala :DD
Když jsme dorazili k hotelu :D šla jsem na recepci pro svůj pokoj :D s pokojem nebyl žádný problém :D Dostala jsem krásný pokoj ve 3. Patře :D s výhledem na moře :D Vybalila jsem si věci a šla omrknout hotel :D Hotel byl krásný :D spousta bazénů :D a taky ten můj vysněnej aquapark :DD bylo tam spoustu klouzaček, tobogánů :D no prostě nádhera :D Vzala jsem si na sebe plavky a nějakej šátek kolem pasu a šla se podívat na pláž :D byla krásná s bílím pískem :DD Lehla jsem si na první lehátko, které bylo nejblíž u moře a šla se vykoupat :D. Moře bylo krásně teplé :DD. Kolem mě plavali barevné malé rybičky :DD no bylo to krásné :D.
Vykoupala jsem se, a protože už byl večer šla jsem na večeři :D… no asi se budu muset opakovat :D, ale bylo to krásné :D jídelna krásně zdobená :D všude tolik naaranžovaného jídla :D. K večeři jsem si dala :D výborný turecký salát :D.. k tomu těstoviny a nějaké dobré masíčko :D a jako dezert jsem si naložila několik malých zákusků :D Po večeři byl na pláži uvítací program :D. Tancovalo se, animátoři předváděli své všelijaké umění :D no prostě bomba :D. Když program skončil šla jsem si lehnout :D…...."
"Ano! Toto byla moje vysněná dovolená :D. Líbilo se ti to Naty??" řekla jsem mé dceři :D
Naty: Ano moc :DD bylo to asi krásné. Taky bych jednou chtěla zažít tak výbornou dovolenou :D mami :D …
KONEC------ snad se vám to líbilo :D
Hodnocení: Tak je to pěkné uplně se v tom vidim při mé cestovní horečce, jenom mě při čtění rušilo velké množství samjlíku. Dát jeden nebo dva je v pohodě ale tohle je už moc a přopomíná to spíš chat, ale věc každého

KDO VYHRAJE?
Kolo poběží do 18.8.
Hodně štěstí.

Red 2

12. srpna 2013 v 11:10 Klub filmového diváka
Tak v pátek jsme jeli do Prahy a jelikož celý den byl ve znamení děště šli jsme se schovat do IMAXU, kde byl mimo Šmoulů jediný volný film RED 2. Musím se přiznat, že jsem jedničku neviděla a neměla nejmenší ponětí o čem to bude.

Film je o dvou bývalých agentech CIA , které někdo určil jako spoluúčastíky projektu "Rulík" v Studené válce, ikdyž se projektu ani v nejmenším nezúčastnili. Proto musí zjistit o co jde. Je zde taky spoustu stran které je chtějí zabít. Jednu stranu zastupuju korejský nájemný vrah Han. Ruské velvyslance zastupuje agentka (jméno si nepamatuju), která dříve chodila s Frankem (hlavním hrdinou) a pak také agentka která byla pověřená je zabít, ale protože je jejich kamarádka pomáhala jim.

Později v filmu zjistí že v projektu "Rulík" se jedná o bombu, která v Studené válce nebyla odpálena. Jejich úkolem se tedy stává najít Rulík a zničit ho. A k tomu potřebují pomoc vědce který ho vymyslel. Dále příběh prozrazovat nebudu.

Film mě začal bavit až když se v něm objevil Han a ve chvíli kdy si sundal tričko, jsem byla na jeho straně. Na začátku mi nehorázně lezla na nervy Frankovo součastná přítelkyně, která se s prominutím chovala jako uplná kráva. Když se tam objevila ruská agentka tak jsem nevěděla která mě štve víc.

Hodnocení: Film měl vtip i akčnosti. Nebyl to nejlepší film na světě ,ale byl dobrý tak dávám 7,5/10 (polovina za Hana)


Krásy Šumavy

5. srpna 2013 v 21:59 fotografie
Tak minulý týden jsem byla na Šumavě no a tady jsou fotky z NP.


Tak tuto fotku fotil můj táta a ta holka v popředí je moje maličkost. Nemusíte se děsit už tam nebudu

4. kapitola SKLADIŠTĚ

2. srpna 2013 v 20:19
Tak zkráceně, snad se vám bude líbit, určitě mi zanechte komentář a here is it

4.


"Tak tady to je to je váš pokoj paní" řekla Gwen. "Děkuju, ehm promiň asi jsem zapomněla tvé jméno" "To je v pořádku paní, jmenuji se Gwen" "Já jsem Amy" řekla a podala jí ruku. "Počkejte není Gwen zkratka pro Guniever?" zeptal se Doktor "Ano, ale proč..." "Ne nic jen taková poznávačka jmen" snažil se jako vždy něco zamluvit. S Amy si vyměnili pohledy vzrušení.
"Tak toto je váš pokoj, doufám že jste spokojena" řekl Artuš "Určitě je to skvostné" řekla Amy s úsměvem. "A vás zavedu do dalšího pokoje, jestli tedy nejste" řekl směrem k Doktorovi "Cože? Ne,ne, my né jsme jen přátelé" vysvětloval Doktor. "Dobře, tak mě prosím následujte"
"Tak toto je váš pokoj" řekl Artuš v další místnosti asi deset metrů od té Amyniny. " Ano děkuji" "Hned nechám stáže poslat pro vaše zavazadla a koně, kde je máte?" "No my vlastně žádné nemáme. Stala se nám příšerná věc, přepadli nás banditi" "Ukradli vám věci i koně?"zeptal se Merlin "Ano přesně tak" "To je mrzuté, je mi líto, že jste tímto způsobem byli přivítani na Kamelotu" "Ano, mě také, co se dá dělat"
"Večeře je téměř za hodinu, Guniever mohla by si sehnat lady Amy nějáké šaty od lady Mograny?" "Jistě" řekla a lehce se uklonila, poté opustila místnost. "Jestli budete cokoli potřebovat, zavolejte Merlina a on vám pomůže" "Vážně?" zeptal se Merlin "Ano samozdřejmě" odpověděl Artuš a potom oba sva odešli z místnosti.

"Tak co myslíte?" "O čem? O tvých službách? Pořád na nic" "Ne, myslím o těch cizincí Doktorovi a Amy" "Proč tě to vůbec zajímá?" "Já myslím, že jsou zvláštní, hlavně ten Doktor" "Merline! Jsou to vážený hosti Kamelotu, nemůžeš o nich takle mluvit" "Och, jasně, promiňte, ale mám pravdu"