Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Říjen 2013

Shingeki no kyojin aneb Attack on my feelings

29. října 2013 v 14:36 Můj literární deníček
Příběh je zapsaný v manze. Manga jsou japonské komiksy. Ale řekla bych, že kromě toho ,že se čtou z prava do leva, se liší také zakreslením a barvami. Většina mang bývá až na začáteční stránky černobílá.

Ale teď už k samotnému příběhu. Shingeki no kyojin, je příběh o světě po apokalypse, nikdy nebylo úplně objasněno co se stalo. Nicméně v tomto světě, jsou lidé zahnáni za 50m. hradby kde se chrání před titány. Titáni jsou obři, kteří dorůstají tak 30m, proto je ochrání zmiňovaná zeď, kteří jedí lidi. Nikdo o nich moc neví, jsou hloupý, nejí nic jiného než lidi ,ale neživý se němi, nemusí je jíst.

Liblimg challenge

28. října 2013 v 10:59 Něco o mně aneb můj deník
Tak moc se omlouvám,že jsem tu dlouho nebyla, ale neměla jsem moc chuť se rozepisovat s článkem s 39 teplotou, nicméně jsem tu.

A o čem bude článek? no blogerka Franch mě nominovala na 10 otázek, takže o jejich odpovědích :D Snad se budou líbit, jsou to docela zajímavé otázky, tak snad budou i odpovědi.

Pravidla:

Řekněte 10 věcí o sobě
Odpovězte na 10 otázek od blogera/ky který/á vás nominovala¨
Vymyslete 10 otázek pro ty které budete nominovat.
Nominujte

O mně:
1.) Moje celé jméno je Markéta Michalcová
2.) Jsem ve volném vztahu s svojí postelí přes 13 let.

Jen krátce

9. října 2013 v 18:58 Něco o mně aneb můj deník
Tak mám pro vás jenom malou prosbičku. Nebo spíš ehm oznámení.
Asi si pamatujete mojí povídku SKLADIŠTĚ kterou jsem sem ještě nedávno publikovala jako zběsila. No oficiálně začalo hlasování, takže se na něj určitě podívejte, četla jsem dvě povídky a obě byli moc dobré a těším se na jejich dočtení

Rozhodně se na to podívejte a hlasujte. Budu ráda když pro mě, ale nenutím vás :) Ale kdybyste chtěli (což bych byla moc ráda) tak je čtvrtá v anketě.

Pro ty co se na stránkách neorientují ( jako polovina mojí rodiny když se mě zeptali na mojí povídku a já jim dala odkaz) musíte sjét důlu šedobílou tabulku. Potom v ní najít číslo čtyři a na to kliknout :) Teda jestli chcete dát hlas mě :D


Sebevědomí

5. října 2013 v 11:36 Na co všechno (ne) myslím aneb jak to vidím já
Sebevědomí. Když si rozeberete toto slovo znamená to znám sám sebe. Tak znáte sám sebe? Znáte své schopnosti, své nedostatky. Myslím, že ne. Nebo ne úplně. Možná to ani nejde, protože ve chvíli kdy si chcete něco odškrtnout, uvědomíte si, že se máte ještě v čem zlepšovat, že nevíte všechno. Když už sám Sokrates řekl "Vím,že nic nevím"

Sebevědomí je však něco, co nás nikdy neopustí. Roste a klesá, ale nikdy nezmizí. Nevím jak vaše, ale to moje se nedokáže ustálit. Asi před rokem bylo moje sebevědomí o dost větší než teď, nic zásadního, co by mě poznamenalo na celý život se mi nestalo a přesto moje sebevědomí kleslo.

Možná věkem, možná jsem si uvědomila,že se předseňuji, nevím čím. Ale stalo se. A považuju to za dobré, protože moje sebevědomí bylo až moc velké.

A co vy? Máte velké nebo malé sebevědomí? Já bych řekla ,že v dnešní době si o sobě každý myslí moc. A nafoukaných ehm jak to slušně vyjádřit jedinců, je čím dál tím víc. Ale i jedinci s egem na nule jsou mezi námi v celkem hojném počtu. V dnešní době ale máme drogy, a jiné zdánlivé "utěšovadla" které možná ještě víc snižují ego,nevím. Tak to není tak patrné, ale pořád jsou tu sebevrazi, lidé kteří jsou ochotní si ublížit apod. Znám jednu holku, která umí písmenka v řádků rozehrát do krásné symfonie, je inteligentní a příjemná. Ale její sebevědomí je hluboko pod nulou. Nemyslím si ,že je to správně.

Nevím jestli je lepší mít sebevědomí až do oblak, nebo hluboko pod zemí, ale vím že ani jedno není správné. Sebevědomí, není jenom o tom, co si o sobě myslíte, ale jak se máte rádi. A oba dva extrémy škodí. Člověk by se měl milovat,ale nikdy by se neměl milovat bezmezně.

Nevím jak moc si věřím, nebo jak moc se miluju já. Jak jsem řekla moje ego je jako neposedné děcko, nevydrží na místě. Někdy je velké, někdy je malé. Takže bych řekla,že jsem někde v průměru.