Upozornění! Všechny kmentáře, které se netýkají článku budou smazány pokud nebudou pod článkem"Nástěnka


Leden 2014

Zimní hrátky

31. ledna 2014 v 18:42 fotografie
Tak rozhodla jsem se,že se pokusím zachytit krásy zimní krajiny na fotkách, než roztaje. Sice už dnes prosvítala zelená,ale stále převládala bílá. Při příležitosti jsem se rozhodla "vyvenčit" mé dvě sestřenice, které byli na mých fotkách modelkami,tak tady jsou fotky. Do komentářů my piště která se vám líbí nejvíc. Snad to nebude zase blbnout


Naši tři sněhuláci Olaf,OlafII a Olaf III ( nakoukali jsme se před tím na Frozen)

30 day writing Challange: 4st day: Pouze dialogy, prosím

31. ledna 2014 v 14:11 30 day of writing
Tak nejdřív pár slov o mě. Minulý týden jsem byla na dějepisný olympiádě(okresní kolo),byla jsem 20 z 40, tak mi napište jestli jste taky někdo byl :D protože minule když jsem se o tom zmínila, napsala mi jedna holka,že byla také a měla ve svém okrese stejné umístěný jako já.

V rámci přípravy na další olympiádu,která mě čeká příští čtvrtek a je to olympiáda Češtinářská, rozhodla jsem se psát další den challange.

Jenom dialogy prosím
Takže nejdřív si ujasníme pojem dialog-přímá řeč.Čili moje velmi krátká povídka bude jen z dialogů. No snad se v tom uplně neztratíte. Rozhodla jsem se napsat krátkou fanfiction na Game of throunes

Recenze na film Catching fire-Vražedná pomsta

30. ledna 2014 v 18:51 Klub filmového diváka
Tak,původně jsem chtěla psát o filmu Mortal Instrument, the city of bones, ale prý je ten film jiný, než kniha,takže počkám,až si přečtu knížku a potom napíšu recenzi. Tak teď už k Vražedné pomstě, druhý pokračování filmu Hladové hry, kterou jsem četla.

Takže k filmu. Mě se celkem líbil,ikdyž kniha je mnohem lepší. Z filmu nevystřihli žádné důležité momenty,kromě teda začátku. Mrzelo mě,že vystřihli postavu přátelského mírotvorce Dariuse, kterého jsem měla moc ráda. Celkově zkrátili začátek, což mi bylo líto,protože mě bavil.

3rd day of challange Žanr, kterým jsem nikdy nepsala

28. ledna 2014 v 14:54 30 day of writing
Tak opět jsem nezvládla psát dny za sebou ale mám tu třetí den. Už bych chtěla challange dokončit, takže se budu snažit psát jí víc :D no tady je další zadaní Žánr, kterým jsi nikdy nepsala. No to bude zajímavé :D
Takže pokusím se napsat krátký romantický příběh,o 13 letý holce. Nikdy jsem to nedělala a píše tzv. z fleku (nerozmyslela jsem si co budu psát, takže to asi bude zajímavý)

Utekla jsem. Musela jsem. Když jsem viděla ten její hnusnej ksicht u jeho tak jsem prostě nemohla jinak. Pravda je,že hnusný není. Je krásná, mnohem krásnější než já,ale krásný zní moc kladně vzhledem k emocím,které k ní cítím. Nejradši bych jí praštila tím jejím 50cm podpatkem do očí. Proč mi to uděla? Lepší otázka. Proč mi to uděl?

Slíbil mi,že půjde se mnou a mezitím si tam klidně tancuje ploužák s tou fiflenou. Jak já jí nesnáším. Skoro stejně tak jako naší matykařku.
"Co jsi tak brzo zpátky?" zeptala se spolubydlící, když za mnou zaklaply dveře od našeho srubu.
"Ten hajzl!" ulevila jsem si
"Co se stalo?"
"Tancoval tam ploužák s tou vychrtlou,odbarvenou krávou"
"Veronikou?"
"Jo, hajzl"
Kamarádka se rozesmála, nechápavě jsem se na ní podívala.
"Co je na tom vtipnýho?"
"No nic, jenom to,že Veronika je jeho sestřenka"
"Cože?!"

Tak to je celé. Já vím, nic moc, ale mějte se mnou pochopení. :D

Žoldnéři fantazie sbírka povídka Knížata,páry,ducha

27. ledna 2014 v 14:21 Můj literární deníček
Tak nejdřív bych se chtěla omluvit, že jsem tu dlouho nebyla. Měla jsem takové špatné období a na psaní jsem moc neměla náladu, no ale něják jsem to překonala a jsem zpět.

Knižní challange mě donutila víc číst. Zrovna včera jsem utratila 1500 za knihy, takže jsem se do toho trochu zažrala. Vím,že si je můžu stáhnout,ale já prostě dávám přednost pevné vazbě, takže tu mám první knihu kterou jsem za rok 2014 přečetla. A to sbírku povídek,která byla v mé knihovničce už od práznin.

Tajemství stínu 1. kapitola Zpátky na dno

4. ledna 2014 v 16:35
Tak mám tu další pokračování, předešlou kapitolu jsem přejmenovala na Prolog a 1 kapitola se odehrává o několik měsíců později, tak snad se bude líbit. Seznámi te se v ní okrajově s podstatnou většinou hlavních postav.

1 kapitola Zpátky na dno


" Pan Tales (obviněn z pašování omamných látek) byl propuštěn na svobodu! Udělali Guardians chybu?"
"Je mi z toho špatně" řeknu znechuceně a hodím plátek do koše.
"Jsi slavná" poznamená Robert a přisune ke mě další časopis otevřený na stránce s velkým titulkem "Amy Roswaltch, ukousla jsi příliš velké sousto?" znechuceně pokračuju ve čtení. "Jak jsme se zmiňovali v minulém článku Amy (Amalie) Roswaltch je teprve začinající detectiv pracující u Guardians, je možné ,že ve svém prvním případu postupovala zbrkle? Jak se naší redakci povedlo zjistit tato agentka nemá řádně vystudovanou akademii, podle našeho zdroje k Guardians přišla přímo z ulice, je nám zatím neznámo jak se dostala k tomuto případu, ale je jasné, že ho nezvládla"
"To jsou kecy" odplivnu si a hodím časopis k jeho předchůdci do koše.
"Hej měl jsem tam rozluštěnou tajenku"
"Proč vůbec takové kraviny kupuješ?"
"Protože ti to na tý fotce sluší" řekne lišácky.
"To je tvoje jediný štěstí" usměju se. Robert Thorn, syn Bishoopa Thorna hlavního vedoucího naší pobočky. Poznali jsme se na "ulici". Vlastně díky němu mám tuhle práci, kdysi chodil s mojí sestrou ,ale to je už dávno. Pro mě je skoro jako bratr.
"Nic si z toho nedělej, táta ví ,že to není tvoje vina nebude z toho nic usuzovat."
"O to mi nejde"